IT bezpečnost, zálohování dat

Outsourcing ICT služeb, správa sítí


ICT infrastruktura na klíč


Implementace a podpora Apple produktů


Technická podpora HELIOS iNuvio


NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

Zde se zobrazí váš dynamický úryvek ... Tato zpráva se zobrazí, protože jste neposkytli filtr i šablonu, které chcete použít.

IT SLUŽBY OD A DO Z

IT BEZPEČNOST A ZÁLOHOVÁNÍ DAT

Implementace Firewallů, návrhy a řešení bezpečnostní politiky IT sítí. Poskytujeme zálohování včetně ochrany před Ransomware, součástí zálohování může být antivirová ochrana, patch management a možnost zálohování do geograficky oddělené lokality (Cloud).



OUTSOURCING ICT SLUŽEB, SPRÁVA SÍTÍ

Každá společnost si zaslouží jedinečný přístup. S námi je veškerá vaše ICT infrastruktura v bezpečí.

ICT INFRASTRUKTURA   NA KLÍČ (HW i SW)

Naším hlavním cílem je minimalizovat prostoje a udržet produktivitu podniku ve fyzickém i virtuálním prostředí.


IMPLEMENTACE  A PODPORA APPLE
PRODUKTŮ

Poskytujeme profesionální implementaci a integraci pracovních postupů a technologií související s nasazením produktů Apple.

TECHNICKÁ PODPORA HELIOS INUVIO

Nabízíme kompletní technickou podporu pro Helios iNuvio, která zahrnuje implementaci nových instalací, řešení technických problémů při provozu aplikace a mnoho dalšího.


CENY 

S námi se nemusíte obávat nevýhodných hodinových sazeb



  • Naším cílem je poskytovat kvalitní a komplexní IT služby tak, aby čas potřebný k jejich realizaci neznamenal větší finanční zátěž pro Vás. Výhodou pro Vás jsou dobře plánovatelné měsíční náklady na IT služby, bez nepříjemných překvapení v podobě fakturace hodin nad rámec smluvní částky. 


  • Dle našich dlouhodobých zkušeností nenabízíme zákazníkům při poskytování pravidelných služeb hodinové sazby, bývají pro zákazníka velice nevýhodné a neprůkazné a ze strany poskytovatele mohou být „zneužitelné“.


Pro cenovou nabídku nás kontaktujte  >>>



O NÁS


Kdo jsme 

V průběhu více než deseti let jsme se stali sehraným a zkušeným týmem. Našim zákazníkům poskytujeme špičkový servis za využití těch nejmodernějších technologií. Jdeme s dobou, neustále se vzděláváme, zkoušíme nové IT trendy.



Jsme tu pro Vás

Poskytneme Vám služby a poradenství v oblastech informačních technologií. Naším posláním je vytvářet efektivní IT prostředí, které Vám umožní soustředit se na své vlastní podnikání, potřeby a cíle. Dlouhodobá spolupráce je naší prioritou .  

Nabízíme firmám kompletní převzetí odpovědnosti nad bezproblémovým chodem celé IT infrastruktury a nad zajištěním uživatelského komfortu každého uživatele firemní počítačové sítě.



                                     

KONTAKTY

Napište nám